| FAPPZ PEF TF FŽP FLD FTZ IVP | ŠZP ŠLP VS | KTV OIKT SIC KAM | @

Jachtklub ČZU

Aktuality Kurzy a školení Flotila Dokumenty Závodní tým Kontakty
Závodní tým
Obsah vytvořil:
Ing. Michal Hruška, Ph.D.
Publikováno:
23. 8. 2011
Vizualizace (b)

Závodní tým

Závodní tým

Závodní tým

Pro sezónu 2011 se podařilo, za laskavého přispění Provozně ekonomické fakulty, vytvořit oficiální závodní tým Jachtklubu ČZU. Členové jachtklubu reprezentovali ČZU i v sezóně 2010, ale jednalo se o pouze zkušební sezónu, která potvrdila, že členové klubu mají potenciál reprezentovat důstojně Českou zemědělskou univerzitu.

Náklady na sezónu jsou nemalé a i samotná reprezentace vyžaduje jisté finanční prostředky. Díky Provozně ekonomické fakultě se však podařilo i tyto prolbémy vyřešit a tak od letošní sezóny jezdí naši závodníci v červených barvách PEF.


Hlavní kategorií ve které naši závodníci reprezentují je třída kajutových plachetnic ve které se lze setkat s několika typy závodních plachetnic. Náš tým používá lod typu Skippy 650 RACE o které se lze více dočíst v rubrice FLOTILA. Kapitán naší závodní lodi Skippy 650 Race je Jindra Culek se kterým se v posádce střídá dalších 5 závodníků.

Kromě lodní třídy kajutových plachetnic reprezentují naši závodníci i v lodní třídě 420 a v lodní třídě Flying Dutchman. Ve všech třídách plánuje náš klub účast na několika závodech v průběhu sezóny a dále se budeme snažit i o účast na Mistrovství ČR ve všech zmiňovaných lodních třídách.


Pokud i vy máte ambice reprezentovat ČZU anebo prostě máte rádi jachting a vodu, neváhejte a kontaktujte nás. Rádi přivítáme další členy v našich řadách.
 
page foot